MENADŻER SZKOLNY
Dziennik online MSP 7 Knurów

Informacje o postępach w nauce i zachowaniu.

Ogłoszenia Szkolne
Dla RODZICÓW!
Drogi rodzicu! Korzystanie z dziennika online jest bardzo proste - Potrzebujesz dwóch informacji: loginu i kodu dostępu. Login to najzwyczajniej imię i nazwisko Twojej pociechy/ucznia/. Kod ucznia Uzyskasz wyłącznie osobiście od wychowawcy klasy. Przykładowo konto próbne ma dane: login: Jan Kowalski kod: 674567 Sprawdź jak to działa! Powodzenia!
Dla WYCHOWAWCÓW
Administracja dziennikiem online jest bardzo prosta. Należy najpierw "założyć klasę" , a potem sukcesywnie wypełniać rubryki z ocenami. Aby to zrobić trzeba się ZALOGOWAĆ do panelu administracyjnego. Każdy wychowawca posiada już konto administratora = swój login i hasło /DOSTĘPNE U ADMINA p.KOZACZKIEWICZA/ Więcej informacji udzielam wyłącznie osobiście (z oczywistych powodów). Miłej pracy ;)
Witam !
Witam w experymentalnym nowym dzienniczku online MSP 7 w Knurowie. Życzę dużo satysfakcji (i cierpliwości) w poznawaniu i stosowaniu niniejszego skryptu. Pozdrawiam. Admin.